Svadobný fotograf so skúsenosťami a citom

Som svadobný fotograf s dlhoročnými skúsenosťami a som tu, aby som zaznamenal každý detail, každý úsmev a každú slzu šťastia. Uvoľnite sa, vychutnajte si svoj deň a dovoľte mi vytvoriť pre Vás dielo umenia, ktoré Vás bude fascinovať. Moje fotografie sú vytvorené s láskou a vášňou k zachytávaniu Vašich jedinečných okamihov veľkého dňa.

Svadobná fotografia je mojou vášňou. Zachytáva unikátny, nezabudnuteľný moment, jedinečný míľnik v živote dvoch ľudí. A ja si vážim, keď môžem svojimi skúsenosťami prispieť ku kráse tohto dňa. Pamätné fotografie zo svadby sú navždy. Preto k ich tvorbe pristupujem maximálne zodpovedne a citlivo. Vďaka odborným skúsenostiam s fotografovaním Vám vytvorím dielo umenia, ktoré Vás bude fascinovať aj o veľa rokov neskôr.

Vykročte do svojho veľkého dňa s profesionálnym svadobným fotografom!

Vyplňte kontaktný formulár a získajte cenovú ponuku.

Video vytvorené www.robovideo.sk

Zachytený každý moment

Kvalitný svadobný fotograf musí byť prítomný v každom momente, ale zároveň musí ostať neviditeľný. Preto budem počas celého Vášho dôležitého dňa zachytávať diskrétne tie najúžasnejšie chvíle, ku ktorým sa môžete cez svadobné fotografie kedykoľvek vracať.

Môžete si byť istí, že zvečním každý jeden okamih svadby.

Fotenie svadobného dňa zahŕňa:

  • odpytovanie, obrad a gratulácie
  • hostina,
  • mladomanželské fotenie a portréty
  • svadobný večer
  • čepčenie
  • after party

Budem váš svadobný fotograf!

Vášeň pre fotografiu

Nie je to iba klišé. Svoju prácu milujem, robím ju s radosťou a s láskou. Zaznamenám všetko dôležité, každý úsmev, každú slzu šťastia. Autenticky, emotívne, esteticky.

Skúsenosti a schopnosti

Za skoro 20 rokov fotografovania som nadobudol schopnosti, vďaka ktorým Vám vytvorím najkrajšie svadobné fotografie, ktoré Vás vrátia späť v čase aj po rokoch.

Osobné stretnutie pred svadbou

Najprv sa po úvodnom kontakte s Vami veľmi rád stretnem osobne. Potom pochopím Vašu predstavu a zoznámim sa s vašimi požiadavkami, aby som vytvoril svadobné fotky vašich snov.

Dobrý svadobný fotograf má Citlivý prístup

Citlivo zachytím atmosféru tejto úžasnej udalosti. Odfotím každý podstatný detail, zachytím emócie a vytvorím umelecké dielo, ktoré Vás očarí.

Vždy k dispozícii

Prípravy na veľký deň môžu byť plné stresu. Buďte bez obáv – komunikujem rýchlo a promptne od pondelka do piatku v pracovnom čase.

Ako svadobný fotograf som získal aj tieto ocenenia:

Nie iba obyčajné svadobné fotografie

Ponúkam aj ďalšie doplnkové služby:

Nie som len obyčajný fotograf. Fotky Vám uložím do súkromnej galérie, na úložisko alebo odovzdám osobne. Pripravím si pre Vás aj malé prekvapenie!

  • FOTOKNIHA
  • FOTO KÚTIK
  • ĎAKOVNÉ KARTY
  • FOTENIE PORTRÉTOV V INÝ DEŇ

Títo zákazníci už majú fotky zo svojho dňa D u seba doma.

Eva KalisovaEva Kalisova
05:13 17 Jul 23
Vladimír je vážne skvelí Pán fotograf. Krasne sa s nim komunikovalo aj telefonicky ked sme potrebovali čokoľvek doladiť. Rovnako to bolo aj pri osobnom stretnutí. A fotenie na svadbe bolo proste súper svadobne fotky boli ako v našej tak v jeho iniciatíve a nakoniec z toho vznikli vážne nádherné fotografie. Všetkým môžme s manželom len a len vrelo doporučuť. Ešte raz moc ďakujeme 😊😊😊😊
Petra LPetra L
06:18 14 Jul 23
Vlado nám fotil našu krásnu svadbu a my sme si nemohli vybrať lepšie 🙂 Boli sme maximálne spokojní, či už po profesionálnej stránke , ale taktiež aj ľudskej - skvelá komunikácia a prístup. Vrelo odporúčame!
Veronika KrúllováVeronika Krúllová
17:43 29 Jun 23
Vlada veľmi odporúčam. Od momentu keď sme ho oslovili bola komunikácia veľmi profesionálna a pritom priateľská a veľmi sa nám páčilo že pred našim veľkým dnom sme si mohli s Vladom sadnúť na osobnom stretnutí a prediskutovať naše predstavy kde nám aj on poradil a naviedol čo a ako by to bolo najlepšie. Keď prišiel deň svadby Vlado nafotil veľa momentov a spolupráca bola výborná, hostia si veľmi pochvaľovali, že mali pocit, že fotograf nie je nikde (nezavadzia) a zároveň všade. Svadobné portréty sme šli fotiť v iný deň a tam musím povedať že Vlado šiel nad rámec možnosti. Bol veľmi ústretový našim požiadavkám a nič nebolo sílené. Priestory na fotenie poradil on a musím uznať že fotky budú dokonale. Odporúčam všetkými desiatimi.
Martin MierkaMartin Mierka
18:48 22 Jun 23
Vlado je vo svojom odbore špičkou, seriózny prístup a kvalitný výstup. S Vladom som už spolupracoval niekoľko krát, či už pri maturantských fotkách, profilových alebo svadobných. Vždy som bol nesmierne spokojný s našou spoluprácou. Priebeh svadby dôkladne pozná, vďaka čomu dokáže skutočne zachytiť moment a jeho emóciu. No a o svadobných fotkách ani nehovorím..ak ste otvorený výzvam tak s Vladom budete mať exkluzívne fotky. Ďakujem za spoluprácu a teším sa na ďalšiu.
Alex KarabínováAlex Karabínová
11:24 26 May 23
Som nesmierne rada že som moju odbornú prax mohla stráviť práve tu. Naučila som sa nové veci a som vďačná že som mohla prax stráviť pod vedením Vladimíra Citriaka. Ďakujem.
js_loader

Dovoľte mi stať sa súčasťou vášho veľkého dňa.

Kontaktujte ma a vytvorím vám dokonalé svadobné fotky.

Chcete vidieť, ako vyzerajú svadobné fotografie z mojej tvorby?

Napíšte mi a v prípade záujmu Vám zašlem kompletný svadobný katalóg fotografií z priebehu svadobného dňa.