Tehotenské fotenie

Tehotenské fotenie zachová toto krásne obdobie navždy

Tehotenstvo je jedno z najkrajších období v živote ženy. Túžobné očakávanie potomka, nové situácie, emócie, spomienky na celý život. Tehotenské fotenie tieto momenty zachytí a Vy sa tak do nich môžete neustále vracať.

Tehotenské fotky sú krásnym umeleckým dielom, ktoré je nasiaknuté citmi. Takéto fotenie je v súčasnosti veľmi obľúbeným a môže sa ho zúčastniť celá rodinka. Netreba sa obávať – postarám sa o to, aby všetko prebehlo hladko a výsledok bol perfetkný.

Prečo si vybrať na tehotenské fotenie mňa?

Vášeň pre fotografiu

Verím, že pekné tehotenské fotky nevytvorí niekto, kto nemá vášeň pre fotografiu. Fotografovanie milujem a veľmi rád zaznamenám Vaše tehotenstvo. Umelecky, emotívne, intímne.

Skúsenosti a schopnosti

Viac ako 20-ročné skúsenosti mi umožňujú vytvoriť také tehotenské fotografie, z ktorých Vám vypadnú slzy šťastia aj o veľa rokov neskôr. Už aj s Vašou ratolesťou.

Osobné stretnutie

Veľmi rád sa s vami stretnem osobne a odpoviem na všetky Vaše otázky. S tehotenským fotením mám skúsenosti.

Citlivý prístup

Viem, že tehotenstvo je citlivým obdobím. Preto aj k samotnému tehotenskému fotografovaniu pristupujem citlivo. Všetky city prenesiem aj do umeleckého diela.

Vždy k dispozícii

Potrebujete sa na čokoľvek opýtať? Chcete sa informovať alebo uistiť? Bez obáv – komunikujem rýchlo a promptne od pondelka do piatku, alebo podľa dohody.


Cenník

Balík Klasik

  • 90 minút fotenia v ateliéri
  • 15 finálnych retušovaných fotografií v elektronickej aj v papierovej podobe vo formáte 10×15 cm.
  • každá ďalšia retušovaná fotografia naviac 10€
  • dodanie upravených fotografií 14 pracovných dní

150 €

Balík Premium

  • 90 – 120 min. fotenia v ateliéri
  • 20 finálnych retušovaných fotografií v elektronickej aj v papierovej podobe vo formáte 13×18 cm.
  • každá ďalšia retušovaná fotografia naviac 10€
  • dodanie upravených fotografií 14 pracovných dní

200 €

Ako prebieha tehotenské fotenie a ako sa naň pripraviť?

Tehotenské fotenie nie je niečo, čoho by ste sa mali báť. Aby som Vám to uľahčil, odpovedám na tie najčastejšie otázky, ktoré od budúcich mamičiek dostávam.

Aký je najlepší čas na tehotenské fotenie?

Tehotenské fotky sú najkrajšie vtedy, keď je už bruško krásne guľaté. Zväčša je to v 7. alebo 8. mesiaci, najčastejšie v okolí 30. týždňa. Avšak niektoré mamičky sa chcú fotiť aj skôr alebo neskôr.

Ako sa na fotenie pripraviť?

Buďte oddýchnutá, vyspatá, hydratovaná. Výsledkom bude krásna pleť a čarovnejšie fotky. Upravte sa podľa seba, no dajte si pozor na pritesné oblečenie, ktoré by mohlo zanechať viditeľné otlačenia. Odporúčam Vám aj nakrémovať sa, čo vytvorí príťažlivú hru so svetlom.

Kde bude tehotenské fotenie prebiehať?

Fotenie najčastejšie prebieha v Poprade a v okolí, no všetko závisí od dohody.

Ako bude prebiehať?

Tehotenské fotenie trvá približne 2 hodiny a zahŕňa prezliekanie, nastavovanie fotoaparátu a scény, uvoľnenú, priateľskú komunikáciu. Výsledkom budú Vaše tehotenské fotky, ktoré budú spojením mojich umeleckých schopností a Vašich pocitov z tohto krásneho obdobia.

Ako fotograf som získal aj tieto ocenenia:

Nie iba obyčajné tehotenské fotografie

Nie som len obyčajný fotograf. Fotky Vám uložím do súkromnej galérie, na úložisko alebo odovzdám osobne. A pripravím si pre Vás aj malé prekvapenie!

Ponúkam aj ďalšie doplnkové služby:

  • Fotokniha

A čo dodanie vašich tehotenských fotiek?

  • 14 pracovných dní

Aj títo zákazníci zažili tehotenské fotenie na vlastnej koži

S Vladkom sme mali tú česť spolupracovať na tehotenských fotkách a môžem povedať, že sme urobili správne. Pán fotograf nám venoval viac času, ako sme si mohli predstaviť. Fotky sú nádherné a budeme sa z nich tešiť ešte veľmi dlho. Verím, že sa s ním ešte uvidíme. Odporúčam všetkými desiatimi.

5
Monika Artman

Vladimír je vážne skvelý Pán fotograf. Krasne sa s nim komunikovalo aj telefonicky ked sme potrebovali čokoľvek doladiť. Rovnako to bolo aj pri osobnom stretnutí. A fotenie na svadbe bolo proste súper svadobne fotky boli ako v našej tak v jeho iniciatíve a nakoniec z toho vznikli vážne nádherné fotografie. Všetkým môžme s manželom len a len vrelo doporučuť. Ešte raz moc ďakujeme

5
Eva Kalisova

Vladimír je skutočný profesionál, ktorý robí svoju prácu naozaj precízne.
Prekvapila ma hlavne možnosť komunikácie mojej predstavy nezáväzne pri ☕
Rýchlosť komunikácie, flexibilita, ľudský prístup, odporúčam.

5
Juraj Štefaňák

K Vladovi som sa dostal, keď mi ho známa odporúčila na fotenie našej svadby. Jeho prístup bol priateľský a výsledok výborný. Neskôr sme spolupracovali aj pri fotení firemných profilových fotiek s rovnakým výsledkom. V prípade potreby fotografa v budúcnosti bude Vlado určite prvá voľba.

5
Martin Sochuliak